Evrim Sanat Galerisi’nde, Şair ve Ressam Can Emre Dağ’ın “bir “DÜŞ” gördüm” isimli kişisel sergisi 20 Nisan 2024 Cumartesi günü kapılarını sanatseverlere açtı. Serginin açılış kokteyline sanat camiasından tanınmış isimler ve sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.
Ressam Can Emre Dağ, 46 adet yağlı boya eserini sanatseverlerle buluşturdu. Sanatçı Süheyl Uygur’un yazdığı bir metin eşliğinde eserlerini sergileyen Dağ, izleyicilere eserleriyle duygusal bir deneyim yaşattı.
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (8)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-8.jpg)
“Artık özgürüm. Aynadaki yansımamdan kurtulup gökyüzünün özgürlüğüne doğru elimi uzattım. Dünyanın karanlığını arkamda bırakıp cennetin umuduyla başlıyorum bilinmeyen yolculuğuma. Yansımam üzgün, pişman. Ama geç artık onun için. Ayırdım kendimi kendimden. Belki de iyi yanım arkamda bıraktığım. Belki de özgürlüğe koşan kötü yanım ve özgürlük sandığım kaçtığım karanlık. Ama yine de. Yine de gidiyorum yanımı arkada bırakarak.”
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (6)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-6.jpg)
Sergi hakkında konuşan Evrim Sanat Galerisi kurucusu Betül Ketenci, genç ve başarılı sanatçı Can Emre Dağ’ın eserlerini galerilerinde sergilemekten gurur duyduklarını belirtti. Eserlerin büyük beğeni topladığını ifade eden Ketenci, tüm sanatseverleri bu duygusal ve estetik yolculuğa katılmaya davet etti.
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (5)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-5.jpg)
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (4)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-4.jpg)
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (3)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-3.jpg)
“bir “DÜŞ” gördüm” sergisi, 2 Mayıs 2024 tarihine kadar Evrim Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilir.
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (9)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-9.jpg)
Evrim Sanat Galerisi
Adres: Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi Handan Palas Apartmanı No:233 Daire: 1 Kadıköy-İstanbul
Tel.: (0533) 237 59 06
Ziyaret Saatleri: Pzt-Çrş-Perş-Cuma-Cmt 11:00-19:00
Pazar 12:00-18:00, Salı günleri ziyarete kapalıdır.
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (7)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-7.jpg)
![Duygusal Bir Yolculuk Can Emre Dağ'ın 'bir DÜŞ Gördüm' Sergisi Şimdi Evrim Sanat'ta (2)](https://www.turhapo.com/wp-content/uploads/2024/04/Duygusal-Bir-Yolculuk-Can-Emre-Dagin-bir-DUS-gordum-Sergisi-Simdi-Evrim-Sanatta-2.jpg)