İstanbul Haber Portalı Logo
Esma Sultan Yalısında Yeni Alpet Vizyonu Çiğdem Yorgancıoğlu

Esma Sultan Yalısında Yeni Alpet Vizyonu Çiğdem Yorgancıoğlu

Duayen oyuncu Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın başrollerini paylaştığı Alpet’in yeni reklam filminin ön gösterimi Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi. “Türkiye’nin Alpet’i Şimdi Yepyeni” kampanyası kapsamında düzenlenen etkinliğe iş ve sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Katılanlar arasında Enerji Sözleşmeleri Uzmanı, Adli Bilirkişi, Enerji Gazetesi Kıdemli Editör-Yazar, Dünya Gezgini, Ekonomist Çiğdem Yorgancıoğlu da vardı.

Tarihin ve Kişisel Anılarımın İçinden Geçtim

Büyüleyici bir boğaz esintisi ile tarihi mekanda, bir reklam tanıtım filminin sanatçılarının orkestrasının verdiği ilhamla minik bir mim chi 360 dans reverans figürü yapan ve Japonya ziyareti sonrası Japon teryakisinin tutkunu olan Çiğdem Yorgancıoğlu, etkinliğe dair şunları kaydetti:

“Ben bağlantı hikayelerini severim. Bu ayın sonu tarihi ve tarihi mekanları, Osmanlı Tarihi dahil olmak üzere, tarihi derinlemesine araştırmaktan keyif alan biri olarak, içinde bulunduğum mekanlarda asıl bulunma amacım dışında tarihi mekanların arka planlarını ve oradan geçen tarihsel anıları da düşünmeden geçemiyorum. Neoklasik üslup Mimar Balyan yapımı bir binada ve mekandayım yine. Daha birkaç gün önce yine Balyan’ın yaptığı Abdülaziz’in hayatını kaybettiği Feriye Sarayı’ndaydım Elder etkinliği için. Bu kez Abdülaziz’in kızı… Neden bahsediyorum? 32. Osmanlı Padişahı Sultan Abdülaziz’in kızı Esma Sultan için yaptırılan yazlık saraydayız şu anda. Mekanın bende anıları da çok. Burada pek çok etkinliğe katıldım, en çok iz bırakan Portekizli sanatçı Mariza’nın fado konseriydi, bunu hatırladım. Ambiyans mükemmel: boğaz dalgalar, deniz köpükler, hava güneşli, levrek teryaki ve ikramlar harika. Usta oyuncu Şener Şen, son izlediğimiz filmin ismi ‘Yol Ayrımı’ idi. Bu reklam filmi de yollarda geçiyor. Bu filmdeki ve reklamdaki bağlantısal ilintilendirmeleri de bir gün anlatırım, şu anda konumuz değil, bunu uzatmayayım.

Reklam ve etkinlikten önce şunu da belirteyim: regülasyonlar sürekli değişmekte ve bu arada gerek sektör ana akım haberleri, gerekse de katıldığım etkinlikler sırasında yaptığım diyalog izlenimleri dahil, akaryakıt sektörü kar marjlarının düştüğü bir sektör haline geldi. Dolayısıyla sürekli yenilikçi ve sürdürülebilir alanlar bulmak ve buradan ilerlemek gerekiyor.”

Türkiyenin Alpet’i Şimdi Yepyeni Çiğdem Yorgancıoğlu İzlenimi (2)

Etkinliği ve Ana Hedefini Kısaca Şöyle Özetleyeyim

Genel anlamda izlediğim ve kendi anlatımlarındaki örüntüleriyle takip edebildiğim kadarıyla, iş ortaklarıyla birlikte büyümeyi şiar edinmiş bir grup var: Zeren Holding. Bu Zeren Group Holding iştiraki, akaryakıt dağıtım sektörünün önde gelen markalarından biri olan ve 2001’den bu yana faaliyetini sürdüren Alpet, daha birkaç gün önce İstanbul Hilton Kozyatağı Otel’de gerçekleştirdiği satış toplantısı ile yeni döneme güçlü bir başlangıç yapmıştı. Yeni Genel Müdür Batmaz da aynı şekilde daha çok yakın zamanda, yine Mayıs ayında göreve geldi. Şimdi de “Zeren Group Holding” bünyesine dahil olmasının ardından başlayan dönüşümü yansıtan yeni reklam filminin önizlemesini “Yeniden Başlıyoruz” sloganıyla İstanbul’da yaptığı basın toplantısıyla duyurdu. Bu Zeren bünyesine dahil olma kısmı, bildiğimiz üzere geçen sene sonu Rekabet Kurulu süreçleri ve daha önce Altınbaş’tan Zeren Holding’e devir süreci var Alpet’in. Resmi açıklamalara bakılırsa hali hazırda Türkiye’nin en yüksek akaryakıt depolama kapasitesine sahip dağıtım şirketlerinden biri olan ALPET’in Türkiye genelinde 262 istasyonu, 5 dolum tesisi ve Arnavutluk’ta ALPET markası ile 60’a yakın istasyonu bulunmakta.

Toplantıya reklam filminin yüzleri ünlü oyuncular Şener Şen ve İbrahim Büyükak katıldı. Şener Şen ve İbrahim Büyükak yeni reklam filminde kayınbaba ve damadı oynadı. Reklam filmi başta 2 kez, finalde 3 kez gösterildi. Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın yanı sıra Zeren Group Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Seda Zeren, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın yaptı.

Çekimlerinin Antalya, Fethiye ve İstanbul’da yapıldığı reklam filmi, damat adayı İbrahim Büyükak’ın çalıştığı, rekabetteki en önemli avantajlarından biri dolum tesisleri olan Alpet’i kayınbabası Şener Şen’e tanıtmasını konu alıyor. Lansman reklamlarının prodüksiyonu ve yaratıcı kampanya tasarımı 25 Filme ait imiş. Lansman reklamlarının yönetmenliğini Ali Taner Baltacı gerçekleştirmiş. ‘Hayallerimiz Var’ mottosuyla ve #TürkiyeninAlpetiŞimdiYepyeni hashtag’i ile yola çıkan Alpet markası, istasyon sayısını arttırma hedefiyle, yeni reklam filmlerinin ilkini 31 Mayıs’ta yayınlanacak şekilde planlanmış. Diğerlerini ise ileriki dönemde yayınlanmak üzere şimdiden hazırlığı başlamış.

Reklam Filmine Dair Birkaç Kelam Etmek Gerekirse, İlk Gözüme Çarpanlar Şunlar Oldu

Tanıtım filminde damat adayının kayınbabaya kendini kabul ettirme arzusu, damadın kayınbabanın el öpmeye hamle etmesi, kayınbabanın da mukabil olarak büyüklük ve kontrollü bir babacanlık gösterip elini öptürmemek için çabası, çekirdek çıtlama, ince belli fincanda çay, tavla, koyunlar, kız isteme, kayınbabaya kendini kabul ettirme çabalarına yansıyan “kızımız kıymetli” (kızımızı yolda bulmadık repliği), araba direksiyonu üzerinde uyuklayan bir kafa gibi bölümler var. Hepsi Türkiye’nin ve doğusuyla batısıyla Anadolu’nun insanına, adetlerine özgü motifler, imge ve gelenek çağrışımları ile örüntülenmiş bir reklam filmi olmuş. Yeniye ilişkin söylem içinde eskinin ve otantik olanın unutulmadığını hatırlatır gibi belki de.

“Çek bakalım dükkana” tatlı esprisi.

Şener Şen’in reklam filmindeki repliğinde konuşma sahnesinde, Şener Şen’in özellikle filmlerinde, belki son 20 yılında sözleri bilgece söyleme ve belagat tarzını görmek mümkündü. Hatta Eşkıya filmindeki Baran tiplemesinde bir sahne vardır: Baran’ın tam ölmek üzereyken Cumalı’ya “Korkma! Sadece toprağa gideceksin. Sonra toprak olacaksın. Sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin. Oradan özüne ulaşacaksın. Çiçeğin özüne bir arı konacak. Belki, belki de o arı ben olacağım.” Bir an bu sahnedeki Şener Şen canlandı zihnimde. Bu arada reklam filminde ilerleyen saniyelerde damadın ilk kendini kabul ettirme konusunda kaygılı hallerinin biraz daha rahatladığını anlıyoruz, zira yolda bir görüntüde artık kravat çözülmüş, gömlek yakaları rahatlamıştı.

Bu arada reklamda da gözüken “Always” konseptiyle sunulan akaryakıt dışı hizmetler ve istasyon ağının büyütülmesi anlamına geliyor bildiğim kadarıyla. Reklamda ikili istasyona vardığında Columbia Coffee yazılı bir kahve reklamı da var gibiydi. Sanırım oradaki konsepti bilmiyorum. Tamamen tesadüf de olabilir, yani ürün yerleştirme ya da gizli reklam ile alakalı olabilir de, olmayabilir bilemedim. Zira kahve sponsor da olsa idi belki etkinlikte bu da konu olurdu. Ya da olmazdı. Neyse, hakim olduğum bir alan değil. Sadece izlerken gözüme ilişti.

Esasen izlerken, KKTC’de eski Alpet’in enerji ihtiyacı güneş panelinden karşılanan Salamis istasyonu vardı, Anadolu’daki istasyonlarda da bunlardan var mıdır acaba diye düşündüm. Malum Zeren Holding bünyesinde Zolaris Energy

var. Avrupa enerji ticareti odaklı, yenilenebilir enerji konusunda uzman ve önemli Doğu Avrupa pazarlarına faaliyetlerini genişleten dinamik bir şirket olarak bilinmekte. Daha Rekabet Kurulu ile görüşülürken yenilenebilir tarafında da sürdürülebilirlik özelinde de Alpet’in atılım yapacağı vurgulanıyordu. Dolayısıyla orada epey güneş enerjisi ve sürdürülebilirlik projesi gündeme gelecek gibi. Muhtemelen güneş enerjili pek çok istasyon da görebileceğiz.

Türkiyenin Alpet’i Şimdi Yepyeni Çiğdem Yorgancıoğlu İzlenimi (3)

Şener Şen: “Yollar, Araba ve Benzin İstasyonu Benim Hayatımın İçinde. Başarılı Bir İş Yapmanın Heyecanı Vardı.”

İşi gereği çeşitli kampanyalarda görev aldığını fakat reklam filmlerinde çalışmadığını ifade eden Oyuncu Şener Şen, “Projelerde çok seçiciyim, bu seçicilik reklam için de geçerli. Zeren Group’un teklifi benim kendi alanımı ilgilendirdiği için ayrıca projeye ilgi duydum. Yollar, araba vs. ilgimi çekiyor. Onların en üst kademeden tüm yöneticilerine kadar çok iyi, başarılı bir şey yapmanın heyecanı ile bize yaklaşmaları beni etkiledi. Reklam ajansı, kreatif bölüm, rejiye kadar setteki herkes başarılı bir iş yapmak için birlik oldu. Hepimizi ilgilendiren bir konu, uzun yola gitmeyen kişi yoktur. Böyle bir ekiple uyumlu bir çalışmada olduğum için mutluyum. Hepimiz başarılı bir iş yapmanın heyecanıyla çalıştık” dedi.

İbrahim Büyükak: “Şener Abi ile Bir Arada Olduğum Her An Bir Okul ve Ders Gibi”

Sahneye ilk çıkan damat adayı Büyükak oldu. “Ustamız ağabeyimiz” diyerek önce Şener Şen’i, sonra konuşmacıları sahneye davet edip takdim etti ve sonra kendisi de konuşmacılar arasındaki yerini aldı. Birçok kez setlerde bulunduğunu belirten, reklam filmindeki damadı canlandıran oyuncu İbrahim Büyükak, “Usta oyuncu Şener Abi ile oynamak büyük bir keyif, o açıdan da çok mutluyum. Ortaya çıkan işten dolayı da çok mutluyum. Umarım izleyenler de beğenir ve amacına ulaşır. Benim için güzel bir gün. Şener Abi’yi yeni bir proje için ikna etmek kolay değil. İnşallah güzel bir senaryo yazar ve Şener Abi’ye beğendirir isek ne mutlu bize. Çekimler esnasındaki her an benim için müthiş bir anı. Çocuklarıma ve hatta görebilirsek torunlarıma anlatabileceğim çok özel bir set oldu. Şener Abi’yle bir arada olduğum her an bir okul ve ders gibi. Çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Kadın İstihdamını Artırma Vurgusu

Esma Sultan Yalısı kadına özel inşa edilmiş bir yazlık mekan ve etkinlikte kadın teması da öne çıkan konulardan biri oldu. Esasında bu gelişme, kadınların ekonomik ve sosyal hayata katılımları ana hedefine yönelik akaryakıt istasyonlarında, hatta bayilerde kadın gücünün büyütülmesine yönelik hamleler başka şirketler bünyesinde de yıllardır süregelmekte idi. Özellikle 2024 senesinde başka gelişmeler olmaktaydı. OPET ve İŞKUR’daki projeleri, gelişmeleri biliyoruz. Bu anlamda bakarsak, atılan adımlarda Zeren Holding Alpet’de geri kalmama hedefine yönelmiş diyebiliriz. Bu da iyi bir gelişme. Tabi burada kadın istihdamı güçlenirken genel anlamda kadınların iş hayatında (ve aile hayatlarına yansıyan) karşılaştığı ya da karşılaşma potansiyeli olan her türlü zorluğun da bertaraf edilmesine yönelik çabaların da beraberinde olduğunu, yürütüldüğünü varsayarak söylüyorum bunu.

Etkinliğin kadın konuşmacısı Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Seda Zeren, gençler için çok yakında açıklanacak sosyal sorumluluk projesine işaret etti.

Zeren Grup olarak yarım asırdır hizmet verdiklerini belirten Zeren Grup Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, “6 ülkede 8 sektörde hizmetimiz devam etmektedir. Filomuz ve çalışan sayımızın artması ile daha çok sektörlere eğilmemizi gerektirdi. Birçok farklı sektörde faaliyet gösteriyoruz. Memleketimiz için kalıcı bir eser bırakmak istiyoruz” dedi.

Hedeflerinin Alpet’i hak ettiği yere konumlandırmak olduğunu vurgulayan Zeren Grup Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın, “Biz neler yapacağız? Kadın istihdamını artıracağız. Anadolu’da daha çok yoğunlaşan istasyon sayısını büyük illerde merkezi yerlere taşıyacağız. Kısacası Alpet’i biz hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışacağız. Halen sürdürdüğümüz elektrikli şarj istasyonları kurulum hedefimiz var. İlerleyen zamanda tüm Alpet istasyonlarında elektrikli şarj istasyonu olması için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1

Diyabet İlaçlarıyla Kilo Vermek Uzun Vadeli Başarı Mümkün Mü
Diyabet İlaçlarıyla Kilo Vermek: Uzun Vadeli Başarı Mümkün mü?
Tezcan Erol Ve Mert Aktürk İşbirliği Şahsenem'in Yeni Şarkısı Oyuncak Yaşımı Geçtim
Tezcan Erol ve Mert Aktürk İşbirliği: Şahsenem’in Yeni Şarkısı “Oyuncak Yaşımı Geçtim”
Sanatın Evrim'i 19. Bölüm Erdinç Arslan, Eylül Aşkın Evrim Sanat, Mikado İletişim
Sanatın Evrim’i 19. Bölüm – Erdinç Arslan, Eylül Aşkın – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Milli Maç Heyecanı Vestel Amfi’de Yaşanacak! 
Milli Maç Heyecanı Vestel Amfi’de Yaşanacak! 
Pınar Deniz Magnum Özel Daveti “haz Peşindeysen”
Pınar Deniz – Magnum Özel Daveti – “Haz Peşindeysen”
Oturduğunuz Yerde Zayıflamak Ister Misiniz Yelda Başaran
Oturduğunuz yerde zayıflamak ister misiniz? Yelda Başaran
Yeni Kitap Yolda! Eray Emin Aydemir, Eylül Aşkın Ile… Özel Söyleşi
Yeni Kitap Yolda! – Eray Emin Aydemir, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Yazar Nesrin Dosdoğru'nun Yeni Romanı Babalarla Saklambaç Evrim Sanat Galerisi'nde Okuyucularla Buluştu
Yazar Nesrin Dosdoğru’nun Yeni Romanı “Babalarla Saklambaç” Evrim Sanat Galerisi’nde Okuyucularla Buluştu
Sanatçı Caner Kemahlıoğlu’nun İki Eseri Sergide Distopya Ve Yanındayım
Sanatçı Caner Kemahlıoğlu’nun İki Eseri Sergide: Distopya ve Yanındayım
Cemiyetin Ünlü İsimleri Come As You Are Lansmanında Buluştu
Cemiyetin Ünlü İsimleri Come As You Are Lansmanında Buluştu
Sanatın Evrim'i 18. Bölüm Av.serra Taşköprü, Günsu Saraçoğlu Evrim Sanat, Mikado İletişim
Sanatın Evrim’i 18. Bölüm – Av.Serra Taşköprü, Günsu Saraçoğlu – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Sosyal Medya Ve Kapitalizm Eleştirisi Lunatic Asylum Sergisi
Sosyal Medya ve Kapitalizm Eleştirisi: Lunatic Asylum Sergisi
İş Dünyasında Yz İnsan Kaynakları Yönetiminde Yeni Dönem
İş Dünyasında YZ: İnsan Kaynakları Yönetiminde Yeni Dönem
Yed I Sevda Konserinde Depremzede Çocukların Performansı Büyük Alkış Aldı
Yed-i Sevda Konserinde Depremzede Çocukların Performansı Büyük Alkış Aldı
“Çağdaş İle Şarkı Bahçesi” Yeniden Mi Yayınlanacak Çağdaş Suseven, Eylül Aşkın Ile… Özel Söyleşi
“Çağdaş İle Şarkı Bahçesi” Yeniden Mi Yayınlanacak? Çağdaş Suseven, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Gunsu Saracoglus Rebirth Collection Can Be Visited Until July 4th
“ReBirth, Kayıp Parça Kimde?” Sergisinin Geliri TUKD’ye Bağışlanacak
Sanatın Evrim'i 17. Bölüm Günsu Saraçoğlu, Eylül Aşkın Evrim Sanat, Mikado İletişim
Sanatın Evrim’i 17. Bölüm – Günsu Saraçoğlu, Eylül Aşkın – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Esma Sultan Yalısında Yeni Alpet Vizyonu Çiğdem Yorgancıoğlu
Esma Sultan Yalısında Yeni Alpet Vizyonu Çiğdem Yorgancıoğlu
Mutluluk Kavramı Tartışıldı Gençlerin Derin Düşünceleri Ödül Getirdi
Mutluluk Kavramı Tartışıldı: Gençlerin Derin Düşünceleri Ödül Getirdi
Tkyd, Anadolu Panelleri Ile 2024’te Adana’da Sanayicilerle Buluşuyor
TKYD, Anadolu Panelleri ile 2024’te Adana’da Sanayicilerle Buluşuyor
Şahsenem, Anne Olduktan Sonra İlk Kez Sahnelere Döndü Ve Ödül Aldı
Şahsenem, Anne Olduktan Sonra İlk Kez Sahnelere Döndü ve Ödül Aldı
Rıdvan Akparlak “Öğretmek Için Eğitim Almak Gerekiyor” Eylül Aşkın Ile… Özel Söyleşi
Rıdvan Akparlak: “Öğretmek için eğitim almak gerekiyor” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Sanatın Evrim'i 16. Bölüm Ekrem Kahraman, Günsu Saraçoğlu Evrim Sanat, Mikado İletişim
Sanatın Evrim’i 16. Bölüm – Ekrem Kahraman, Günsu Saraçoğlu – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Virginia Woolf'un İzinde Kendİne Aİt Bİr Oda Sergisi Fulart Galeri'de
Virginia Woolf’un İzinde: “KENDİNE AİT BİR ODA” Sergisi Fulart Galeri’de
Adriana Cuadrado Ve Carmen Ascension’dan Mikedi İstanbul’dan İlham Alan Tasarımlar
Adriana Cuadrado ve Carmen Ascension’dan Mikedi: İstanbul’dan İlham Alan Tasarımlar
Ezber Bozan Düşünceler 'beni Linç Eder Misiniz' Kitapçılarda
Ezber Bozan Düşünceler: ‘Beni Linç Eder Misiniz?’ Kitapçılarda
Çiğdem Yorgancıoğlu Okuyan Türkiye’ye Masal Kitabı Herkes İçin
Çiğdem Yorgancıoğlu : Okuyan Türkiye’ye Masal Kitabı Herkes İçin
Sanatsal İfadeye Dair Yeni Keşifler Sİntesİ Sergisi 13. Edisyonu
Sanatsal İfadeye Dair Yeni Keşifler: SİNTESİ Sergisi 13. Edisyonu
Büyükanne Hasibe'den İlham Alan Sergi Numan Aykut Şahin'in Eserleri Asmalımescit'te
Büyükanne Hasibe’den İlham Alan Sergi: Numan Aykut Şahin’in Eserleri Asmalımescit’te
Sene Sonuna Kadar Yayın Planı Hazır! Zeyn'el Günbek Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Sene Sonuna Kadar Yayın Planı Hazır! – Zeyn’el Günbek – Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Hale Caneroğlu’nun Sunumuyla Wellbeing Konferansı Sağlık Ve Yaşam Kalitesi İçin Buluştular
Hale Caneroğlu’nun Sunumuyla Wellbeing Konferansı: Sağlık ve Yaşam Kalitesi İçin Buluştular
Soyut Kompozisyonlarla 'kavuşma' Sergisi Fırat Neziroğlu Art Space'de
Soyut Kompozisyonlarla ‘Kavuşma’ Sergisi Fırat Neziroğlu Art Space’de
Her Şey Reiki İle Başladı Ayşe Ayşen, Eylül Aşkın Ile… Özel Söyleşi
Her Şey Reiki İle Başladı – Ayşe Ayşen Bulut, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
“erdal Beşikçioğlu Ve Haluk Bilginer Ile Oynamayı çok Isterim” Yılmaz Karaman, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
“Erdal Beşikçioğlu ve Haluk Bilginer ile oynamayı çok isterim” Yılmaz Karaman, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Ic Hotels Santai Family Resort Ve İbrahim Çeçen Vakfı İşbirliğiyle Gastronomi Eğitimi
IC Hotels Santai Family Resort ve İbrahim Çeçen Vakfı İşbirliğiyle Gastronomi Eğitimi
Dünya Ekonomik Forumu Sağlıklı Beslenmenin Önemi
Dünya Ekonomik Forumu: Sağlıklı Beslenmenin Önemi
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Dünya Dural
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Dünya Dural
Disleksi Kavramına Sanatla Dokunun 16 22 Mayıs Next Pera Art Gallery’de
Disleksi Kavramına Sanatla Dokunun: 16-22 Mayıs Next Pera Art Gallery’de
Tunceli Müzesi’nde Osman Hamdi Bey Sergisi 38 Eserle Sanatseverleri Bekliyor
Tunceli Müzesi’nde Osman Hamdi Bey Sergisi: 38 Eserle Sanatseverleri Bekliyor
Yunus Gültekin “işin Içerisinde Bulunmadığınız Hiçbir Derneğe Güvenmeyin” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Yunus Gültekin: “işin içerisinde bulunmadığınız hiçbir derneğe güvenmeyin” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Etsu Japanese Gin Ve Angostura Bitters Ile Roma Bar Show'un Yıldızları Eylül Aşkın İtalya'da
ETSU Japanese Gin ve Angostura Bitters ile Roma Bar Show’un Yıldızları – Eylül Aşkın İtalya’da
Vivamayr Maria Wörth Mine Tugay’ın Sağlıklı Yaşam Sırrı
VIVAMAYR Maria Wörth: Mine Tugay’ın Sağlıklı Yaşam Sırrı
Lojistikte Hız Ve Sürat Kre Kare Lojistik’in Yys Ve İzinli Gönderici Belgeleri
Lojistikte Hız ve Sürat: KRE Kare Lojistik’in YYS ve İzinli Gönderici Belgeleri
“Şimdiki Oyuncuların Hedefleri Yok” Sevtap Çapan, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
“Şimdiki oyuncuların hedefleri yok” Sevtap Çapan, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
İmder Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Akgün “yeşil Dönüşüm, Makina Satışlarının Artışında Etkili Oldu”
İMDER Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Akgün: “Yeşil dönüşüm, makina satışlarının artışında etkili oldu”
Anadolu'nun İzinde Kurtuluş Ateşinin Öyküsü
Anadolu’nun İzinde: Kurtuluş Ateşinin Öyküsü
Türk Eğitim Vakfı (tev) 57. Yıl Kutlamaları Ve Sanat Gecesi
Türk Eğitim Vakfı (TEV) 57. Yıl Kutlamaları ve Sanat Gecesi
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Ahmet Öcal
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Ahmet Öcal
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery'de Bir Eylül Zamanı... Bölüm 1
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery’de Bir Eylül Zamanı… Bölüm 1
Sinan Demir Ile Edebiyatın Derinliklerine Yolculuk İlham Kaynakları Ve Projeleri Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Sinan Demir ile Edebiyatın Derinliklerine Yolculuk: İlham Kaynakları ve Projeleri – Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi